Poprvé se žáci deváté třídy naší školy seznámili s golfovým odpalem v červnu 2015. Když jim pan Jaroslav Krčmář nabídl pokračování, nebyli proti. A tak v průběhu září a října absolvovali několik teoretických hodin týkajících se pravidel golfu a hlavně si pak zahráli na golfovém hřišti v Rožnově pod Radhoštěm. Ne všichni vytrvali až do konce, golf chce totiž snahu, píli a hlavně poctivost. Přesto se to „zdravé jádro“ probojovalo až k závěrečnému odpoledni, kdy si ti, kteří vytrvali, prošli část golfového hřiště. Oficiálním vítězem se stal Ondřej Dobeš, který „zahrál na nejméně úderů“. Pro mě jsou vítězi všichni, kteří vytrvali až do konce. Přesvědčili jsme se, že golf není „snobský“ sport. Na rožnovském golfovém hřišti se mu může věnovat opravdu každý. K dětem jsou tady velmi vstřícní. Chtěla bych poděkovat panu Jaroslavu Krčmářovi, který se mým žákům věnoval bez nároku na finanční odměnu.

A kdo to vydržel až do konce??? Pavla Hajná, Lucka Hajná, Radka Jaskulová, Lucka Fojtášková, Věrka Valová, Ondra Dobeš, Matěj Kapoun, Kuba Neřád a Peťa Kuběja. Ty všechny pan Jaroslav Krčmář na závěr pochválil za jejich přístup a chování na golfovém hřišti.

Eva Mandulová, třídní učitelka 9. třídy

 

 

 

Sdílet: