Dne 8. prosince 2015 proběhlo v tělocvičně ZŠ 5. květen Rožnov p. R. okresní finále ve vybíjené dívek. Naše družstvo do této soutěže postoupilo z 1. místa v okrskovém kole, ale jak je známo, na okrese je vše jinak. A bylo. Body získávané v okrsku jaksi samozřejmě najednou bylo nutné tvrdě odpracovat. Děvčata, na kterých družstvo stálo,  najednou začala ztrácet klid, i síly,  ruce neposlouchaly.  Nicméně. Pod vedením kapitánky Vendulky Škařupové, s podporou ostatních dívek, naše družstvo nakonec celou soutěž opět prošlo bez jediné porážky. Překonali jsme nejednu krizi, otočily nepříznivý vývoj zápasů, pevnou vůli  překonali soupeřky v semifinále i ve finále. Takže pro letošní školní rok 2015-2016 je ZŠ Vidče ve vybíjené dívek nejlepší v okrese Vsetín.

Na tomto skvělém úspěchu naší školy se podílely ze 7. ročníku Vendula Škařupová, Denisa Dobešová, Kim Červenková, Simona Pečivová, Markéta Mandulová, Veronika Kozlová, Terezie Bařáková, z 6. ročníku Michaela Urbanová, Anežka Cábová, Anna Cábová, Klára Cábová a Barbora Bystroňová.

Rožnovem p. R. se tedy 8. 12. 2015 těsně po poledni opět nesl vítězný pokřik našich děvčat a já jim ze srdce k jejich úspěchu gratuluji.

Mgr. Ladislav Ludvigh

 

 

 

Sdílet: