V úterý 16.2.2016 se výběr žáků 3., 4. a 5. třídy z naší školy utkal na přátelském turnaji se ZŠ Trojanovice. Každá škola sestavila dva týmy, přičemž se hrálo systémem každý s každým.
Výsledky byly tentokrát druhořadé. Cílem bylo turnaj si užít, nasbírat cenné zkušenosti a porovnat své dovednosti s jinou školou.
Žáci ukázali obrovskou chuť do hry, zápasy odehráli s neskutečným nasazením a výsledkem byla spousta krásných florbalových momentů i gólů.
Vše bylo navíc okořeněné fantastickou atmosférou na tribuně, kde fandili jak žáci z Trojanovic tak i z naší školy.
Všem zúčastněným děkuji za příjemné momenty, přeji hodně nejen sportovních úspěchů v budoucnu a těším se na pokračování tohoto turnaje v blízké domě na naší škole.
Mgr. Martin Basel a Mgr. Šárka Pavlíčková