Za chladného a deštivého dopoledne se 27.4.2016 odehrálo na fotbalovém hřišti TJ Vidče  okrskové kolo v Mc donald´s cupu žáků 4. a 5. třídy. Turnaje se zúčastnily 4 týmy. Hrálo se systémem každý s každým a vítěze čekal postup do okresního kola .
Naši žáci nejprve vyhráli s Valašskou Bystřicí 3:0, poté však pod velkém boji podlehli ZŠ Pod Skalkou 0:2 a ZŠ Horní Bečva 0:1. Celkově tak obsadili 3. místo. Vítězem se stala o skóre ZŠ Pod Skalkou. 
I přes špatné počasí si žáci turnaj užili, předvedli bojovný výkon a posunuli se zase o kousek dál, co se zkušenností týká.
Velký díky patří trenérům našich žáků V. Baselovi a R. Mičkalovi za přípravu hřiště a za roli rozhodčích ve všech utkáních.  Dále pak panu Jurčovi za provoz bufetu a umožnění vstupu na hřiště a paní Fojtáškové, která se postarala o naše pohodlí v šatnách a opětovné vyprání dresů.
Sestava: Dobešová N., Urban Š., Pavlíček V., Kapoun J., Mičkal F., Novák L., Onderka A., Jasná K., Urban M.
 
 
Mgr. Martin Basel

 

 

 

Sdílet: