Přehlídka výborných výsledků našich žáků v tomto školním roce dále pokračuje. Dne 14. dubna 2016 se družstvo naší školy zúčastnilo přírodovědně vědomostní  soutěže rožnovských škol Moudrá sovička 2016. Soutěž se konala v sálu Společenského domu v Rožnově p. R. Naše družstvo tvořili za 6. třídu Jakub Němec, za 7. třídu Kateřina Fryšarová, za 8. třídu Libor Balejík, za 9. třídu Radka Jaskulová. 
 
Soutěž to byla napínavá, naše družstvo prokázalo největší znalosti v přírodovědném testu, v poznávaní rostlin, stromů, slabší to bylo v stavbě pyramidy, nicméně jsme do finále postoupili s náskokem 7 bodů před ZŠ 5. květen. Ve finále bylo nutné uhádnout určené povolání, Kateřina Fryšarová se snažila ze všech sil, nicméně se náš náskok citelně zmenšoval, kdy se soupeřům velmi dařilo. Nakonec, po velkém úsilí,  jsme první místo obhájili.
Úspěšný den jsme zakončili v místní cukrárně na náměstí.
 
Mgr. Ladislav Ludvigh

Sdílet: