Krásné počasí doprovázelo celou školu 21. 6. 2016 na „Videčské olympiádě“, která se konala v areálu Sahara ve Vidči.
Děti se utkaly jak v týmových hrách (ringo, street basket, malá kopaná, nebo vybíjená), tak průběžně i v soutěžích jednotlivců (hod míčkem, skok daleký, vytrvalost a běh na 60 metrů). Všechny výsledky se následně sčítaly i do závěrečného boje o vítěze mezi třídami na 1. a 2. stupni. Více než o výsledky šlo ale především o to, aby si žáci tento den užili, zasportovali a rozvinuli ještě více dobré vztahy mezi sebou navzájem.
Žáci se na jednotlivých disciplínách vydali ze všech sil a předvedli, že jim pohyb není cizí. Skvělé výkony a týmové pojetí všech disciplín byly odměnou pro pedagogy, kteří měli plné ruce práce s měřením, stopováním a zapisováním výsledků, za což jim všem děkuji. 
Doufám, že byli všichni spokojeni a každý si něco dobrého z této olympiády odnesl. Všem žákům i učitelům tímto ještě jednou děkuji za super den a odvedenou práci, přeji jim radost z pohybu, krásné slunečné prázdniny a spoustu nových zážitků…
 
Mgr. Martin Basel

 

 

 

Sdílet: