Koncem druhého roku naší registrace v Sazka Olympijském víceboji jsme oslavili úspěch. V kategorii škol s počtem žáků 101 – 200 jsme se umístili v rámci České republiky na druhém místě a získali tak 30 000 Kč na nákup sportovních potřeb v prodejnách Intersport. Cenu převzal Mgr. Martin Basel v doprovodu žáků naší školy – Denisy Dobešové a Tomáše Krause v Praze 28. 6. 2016. Děkuji všem žákům školy (zapojeni byli všichni žáci od 1. do 9. třídy) a jejich učitelům tělesné výchovy (Mgr. Dagmar Plesníkové, Mgr. Vladislavě Slámové, Mgr. Pavle Smílkové, Mgr. Martinu Baslovi a Mgr. Ladislavu Ludvighovi) za opravdu „super“ reprezentaci školy. Současně děkuji Mgr. Vladimíře Mertové za vedení Denisy Dobešové k vítězství v prvním (výtvarném) doplňkovém úkolu – Běh  nás baví a Mgr. Šárce Pavlíčkové za organizaci druhého doplňkového úkolu s žáky 5. třídy týkající se zdravé stravy žáků. K našemu umístění rovněž přispěla účast v soutěži „To je basketbal“, na jejíž organizaci se podíleli pod vedením Mgr. Ladislava Ludvigha žáci 6. a 7. třídy, vítězné video, za které jsme získali set basketbalového vybavení, natočil Mgr. Martin Basel.
 
Všem jestě jednou velký dík a krásné prázdniny…
 
Mgr. Eva Mandulová
zást. ředitele ZŠ

 

 

 

Sdílet: