Již po třetí se spojila naše škola se ZŠ Trojanovice, aby si v přátelském duchu žáci 3. až 5. třídy společně zasportovali. Tentokrát jsme se 25. 11. 2016 vydali do Trojanovic, kde se nejdřívě utkaly dva týmy našich žáků a jeden tým Trojanovic ve vybíjené.

Následoval turnaj 6 týmů (3 týmy z každé školy) ve florbalu, kde se každý tým dané školy utkal se všemi třemi týmy druhé školy.

K vidění byla šikovnost, bojovnost, snaha podat 100% výkon, ale hlavně radost z pohybu, což bylo hlavním cílem celé akce.

Děti byly oceněny na závěr diplomem a nějakou tou sladkostí za předvedený výkon. Děkuji tímto škole ZŠ Trojanovice za skvělý den na jejich škole i kolegyním P. Smilkové a D. Hladké za pomoc po celé dopoledne na této akci a těším se na další podobnou akci, která by se měla konat na oplátku na naší škole.

 

Mgr. Martin Basel

 

 

 

Sdílet: