Ve čtvrtek 15. prosince uspořádali žáci 3. třídy pro ostatní žáky školy svůj první  „VÁNOČNÍ  JARMARK“.

 Od brzkého rána bylo ve třídě rušno, vybalovalo se a chystalo za pomocí mnoha rodičů a chvílemi se zdálo, že zboží je daleko více, než prodejního místa. Nakonec se vše zvládlo a od 8 hodin do třídy přicházely třídy se svými učiteli, rodiče, prarodiče a další příbuzní, zkrátka, kdo přišel, ten si zcela  jistě vybral z pestré nabídky jídel, sladkostí, vánočních dekorací, štěstíček, pletených výrobků a  dalších drobnůstek. Bez přestávky se staraly děti o své „stolečky“ do 12 hodin, sčítali, násobili, doplňovali zboží, nabízeli, prodávali a také přispívali. Na co přispívali?

Letošní rok se staneme sponzory ZOO Zlín. Děti si vybraly ke sponzorství  žirafu Rotschildovu – nově narozené mládě – samičku Taru. Takže část výtěžku poputuje do Zlína, za což obdržíme  bonusový  program  s bezplatným výukovým programem přímo v zoologické zahradě a další drobné dárečky jako poděkování za tuto charitativní činnost.

Mé poděkování  patří především všem rodičům 3.třídy za pomoc s přípravou vánočního jarmarku, děkuji byli jste skvělí.

 

Mgr. Dagmar Hladká

 

 

 

Sdílet: