Prvňáčci s duháčky se nemohli dočkat pondělka 6. 2. 2017, kdy měli slíbenou návštěvu paní Jany Bolfové společně s jejími psími holkami Amy (flat coated retriever) a Riki (golden retriver), které pracují jako canisterapeutičtí pejsci.

Děti si nejprve poslechly povídání,  jak poznat na pejscích jakou mají náladu, kdy si mohou psího kamaráda pohladit, jak se chovat, když potkají samotného pejska volně pobíhat.

Pak už obě fenky dětem předvedly všechno, co umějí. Na přání a povely dětí si sedaly, lehaly, štěkaly, dávali packy, dokonce i počítaly příklady a také dovedly schované děti na zavolání vyhledat. Čas utekl jako voda,  příjemné setkání rychle uběhlo a společně strávené chvíle si užily nejen děti, ale i pejsci.

Mgr. D.Plesníková  a  Mgr. V. Slámová