Každoročně se koná den před pololetními prázdninami  recitační soutěž  1.stupně. Ne jinak tomu bylo i letos. Sešli jsme se všichni v 8 hodin ráno v prostorách jídelny, kde se postupně představilo se svou básní 34 recitátorů. Ostatní žáci bedlivě poslouchali a každého odměnili velkým potleskem. Soutěžilo se ve třech kategoriích. Kategorie 0 – 1. třída, kategorie 1 – 2. a 3. třída a kategorie 2 – 4. a 5. třída.  Do okrskového kola pojedou reprezentovat školu žákyně 3. třídy – Lilee Parks a Aneta Randusová a žákyně 5. třídy Nela Gerlová a Martina Hajná. Všem úspěšným blahopřejeme a  do dalšího kola přejeme hodně štěstí.

 

Mgr. Dagmar Hladká a kol. uč. 1.st.

 

Výsledková listina:

0 kategorie:

  1. místo Jakub Goláň
  2. místo Adam Petružela
  3. místo Anežka Špaková

1 kategorie:

1-2. místo Lilee Parks a Aneta Randusová
3. místo Ester Bukovjanová

2 kategorie:

  1. místo Nela Gerlová
  2. místo Martina Hajná
  3. místo Adéla Ondřejová

 

Sdílet: