Po několika letech se družstvo žáků  opět zúčastnilo okrskového kola v basketbale. Na soutěž se naši žáci připravují v tomto školním roce 2016/2017 každé pondělí pod vedením Mgr. Ladislava Ludvigha.

Do soutěže se přihlásilo 5 škol. Turnaj se uskutečnil u ZŠ Pod Skalkou Rožnov pod Radhoštěm. Na hochy ze ZŠ Zubří a Pod Skalkou jsme ještě výkonem nestačili. Nicméně se ZŠ Dolní Bečva jsme podali zlepšený výkon a prohráli jen velmi těsně. V posledním zápase jsme porazili ZŠ Sedmikráska.

4. místo určitě není zklamáním. Naše družstvo se skládalo z žáků 7. a  8. ročníku, takže náš čas ještě přijde.  Naše družstvo tvořili: Alexander Urban a Tomáš Cáb  ze 7. třídy, Martin MIkulenka, Adam Žitník, Daniel Němec a Michal Kočíb z 8. Třídy. Vypomohl Jakub Volek z 9. třídy.

Děkuji všem za příkladnou reprezentaci školy.

 

Mgr. Ladislav Ludvigh

 

 

 

 

Sdílet: