29. 3. 2017 se konal v Zubří turnaj žáků 1. – 3. třídy v malé kopané. Počasí přálo nad poměry a tak jsme si mohli užívat pohledný fotbal a sluníčko zároveň…

Náš celek hned na úvod nastoupil proti pozdějšímu vítězi ZŠ Videčská. Zápas byl nad poměry kvalitní a jedna akce střídala druhou. Kluci však nedokázali z mnoha šancí překonat golmana a tak rozhodla jediná proměněná šance soupeře- 0:1.

V druhém zápase jsme opět bojovali s proměňováním šancí, ale výhra 1:0 se ZŠ Zubří byla zasloužená. 3. utkání následovalo proti ZŠ Valašská Bystřice. Tady byl častěji u míče soupeř, nicméně zápas se hrál opět vyrovnaný. Nakonec z toho byla prohra 0:1. V posledním zápase nás čekala ZŠ Koryčanské paseky. Kluci si konečně alespoň trochu zastříleli a přejeli soupeře 4:1.

Obsadili tak celkově pěkné 3. místo a ukázali, že čas, který jim věnují především trenéři na fotbale se vyplácí. Přeji všem mnoho úspěchů ať už kolektivních, nebo osobních i v budoucnu.

Mgr. Martin Basel

 

 

 

Sdílet: