V pátek 24. února odpoledne se konalo okrskové kolo v recitační soutěži na ZŠ Videčská  v Rožnově pod Radhoštěm.

Tohoto kola se zúčastnili naši recitátoři, kteří skončili ve školním kole recitace na 1. a 2. místě. V 1.kategorii /2.-3. třída/to byla  Lilee Parks a Anetka Randusová a ve 2. kategorii /4.-5. třída/Martina Hajná. Po příjezdu  jsme zjistili vylosované pořadí jednotlivých recitátorů a ve 14 hodin celá soutěž začala. A jak to všechno dopadlo? Výborně, máme totiž na škole ne jeden talent. Z 23 recitátorů okolních škol se Lilee Parks umístila na 1. místě a Aneta Randusová na 2. místě. Obě děvčata postupují do okresního kola, které se bude konat ZUŠ Rožnov p. Radhoštěm 29. března. Blahopřejeme a držíme palce.

Mgr. Dagmar Hladká