V úterý 14. 3. 2017 v hodině prvouky absolvovali naši nejmenší preventivní  program Veselé zoubky, které pro ně připravila drogerie dm.

Nejdříve děti  viděly  poučnou pohádku, ve které učinkoval  jejich oblíbený Hurvínek. Tam se dozvěděly spoustu zajímavých informací  nejen o samotných zoubcích, ale také o péči o ně. Dalším úkolem bylo vyplnit pracovní list se zubní tématikou.

No a za každou splněnou práci by měla následovat také odměna. A  ta stála za to!

Každý žáček obdržel dárkovou tašku, ve které byla dětská zubní pasta, kartáček, žvýkačky Orbit a přesýpací hodiny, které měří  čas určený na čištění zubů.

Drogerii dm touto cestou děkujeme a věřím, že si děti teď budou čistit zuby daleko pečlivěji .

Mgr. Vlaďka Slámová, tř. uč. 1. tř.