Ve středu 29. 3. 2017 se naši prvňáci zúčastnili turnaje v miniházené  v Zubří. V rámci tělesné výchovy za nimi do školy několikrát přijel trenér a pod jeho vedením se naučili základy házené.  Tento turnaj pro ně byla taková malá premiéra, kterou ale zvládli výborně.

Reprezentovalo nás 13 žáků, kteří byli rozděleni do 2 družstev. Družstvo, ve kterém hráli Jakub Kočíb, Vašík Randýsek, Adam Pěnička, Patrik Maléř, Jakub Goláň, Verunka Jurčová a Klárka Cábová skončilo na 8. místě.  Družstvo, které tvořili Matěj Randýsek, Ondra Šrámek, Robert Křenek, David Vaníček, Evička Bahnerová a Ondra Mandula, skončilo na krásném 4. místě. Ondru Mandulu chválím za 15 nastřílených gólů a Davida Vaníčka za perfektní brankářský výkon.

Děkujeme všem za reprezentaci školy!

Mgr. Vlaďka Slámová, tř. uč. 1. třídy

 

 

 

 

Sdílet: