Od poloviny dubna do konce června 2017 se žáčci 1. a 2. třídy jezdí zdokonalovat v plavání na rožnovský krytý bazén. Nejenže teď už většina umí správně splývat, plavat prsa, ale naučili se i základům kraula, znaku a ti nejšikovnější zkusili i základy potápění. Nejoblíbenější je ale stále volné plavání na konci každé lekce.

Plavecký kurz se zatím vydařil, ve čtvrtek 29. června jej děti slavnostně ukončí plaveckými soutěžemi a na všechny bude  čekat odměna v podobě „Mokrého vysvědčení“. Už teď se těší, až se v příštím školním roce zase o něco více zdokonalí – vždyť umět plavat jako ryba ve vodě je přece tak důležité.

Mgr. Vlaďka Slámová a Mgr. Dáša Plesníková