V pátek 2. června jsme se vydali na výšlap na Radhošť. Ráno jsme se autobusem přesunuli do Rožnova pod Radhoštěm, kde jsme prošli parkem a potom jsme nasedli na další autobus do Trojanovic. V hotelu Troyer nás čekal minigolf. Strávili jsme tam zhruba 2 hodiny. Jako další nás čekala lanovka, která nás vyvezla na Pustevny. Tam jsme dostali přestávku na svačinu nebo koupení něčeho k snědku. Poté, co jsme dostatečně naplnili žaludky, jsme se rozdělili na dvě skupiny. První šla napřed a vymýšlela a v podobě lístečků nechávala schované úkoly, které musela druhá skupina plnit. U sochy Radegasta se skupiny vyměnily. Na Radhošti jsme si dali další přestávku na jídlo a focení krajiny. Dolů do Rožnova jsme se vydali po červené stezce. V lesíku jsme si ještě zahráli přetahovanou. Když jsme došli dolů, tak jsme zamířili na autobusové nádraží, kde jme počkali na bus, který nás odvezl domů.

 

za osmáky napsaly Denisa Dobešová a Natálie Kovářová

 

 

 

Sdílet: