Ve středu 31. 5. se vydali žáčci první a druhé třídy na školní výlet do Štramberku.

Heslo „Zážitkem k poznání“ nejlépe charakterizuje, co všechno je na školním výletě čekalo. Museli splnit spoustu úkolů a aktivit, aby se na konci mohli setkat s pračlověkem Bertíkem v jeskyni Šipka. Naučili se něco nového o zvířátkách v aqua-terra expozici, upekli si voňavé Štramberské ucho, navštívili solnou jeskyni, splnili pravěký kvíz, vyrobili si náhrdelník a splnili závěrečné Bertíkovy zkoušky. Celý den nás provázela usměvavá dvojice Jirka s Tončou.

A co se dětem nejvíce líbilo?

….Moc se mi líbila jeskyně Šipka s pračlověkem Bertíkem…….

Evička Mertová, Esterka Vajterová, Esterka Bukovjanová a Vojta Špak

….Nejvíc se mi líbilo, jak jsme si mohli pohladit hada a dát si ho za krk…..

Amálka Balejíková, Radek Vanduch, Tadeáš Mičkal, David Bitala