Ve dnech 5. – 6. černa 2017 proběhl školní výlet žáků 9. třídy, jehož cílem byla Stará Ves u Rýmařova a poznávání okolí Rýmařova.

Vyjeli jsme v pondělí 5. 6. v 5.28 vlakem z Valašského Meziříčí a do Rýmařova jsme dorazili v 9.40. Poté jsme se ještě dopravili autobusem na chatu Orientku. Tady jsme absolvovali jednodenní program Adrenalin-day. Zdolávali jsme lanové atrakce, lezli jsme po horolezecké stěně, skákali na bungee trampolíně, v lese jsme hráli airsoft a také další hry byly na programu. Večer jsme uspořádali opékání špekáčků.

Druhý den jsme vyjeli poznávat krásy Rešovských vodopádů. Na zpáteční cestě naší túry jsme sice zmokli, ale stálo to za to. Po rozchodu v Rýmařově jsme se vypravili opět na cestu domů. Do Valašského Meziříčí jsme šťastni, ale unaveni dorazili ve večerních hodinách.

Myslím, že se výlet povedl a budeme na něj dlouho vzpomínat.

 

Za 9. třídu Michael Dejmek

 

 

 

Sdílet: