16. června proběhl pod záštitou žáků 9. ročníku souboj talentů s názvem X-faktor. Do soutěže se mohl přihlásit každý žák školy, odvážlivců však bylo jen pár. Soutěžilo se ve dvou kategoriích: 1. Zpěv a hra na hudební nástroj, 2. Moderní tanec a moderní gymnastika. Výkony byly velmi vyrovnané, zvlášť když se přihlédne k věkovým rozdílům jednotlivých soutěžících. Nakonec porota ve složení pan ředitel Chrástecký, paní učitelky Cábová a Plesníková a pan učitel Navařík musela rozhodnout o konečném umístění na prvních třech příčkách v každé kategorii. V kategorii Zpěv a hra na hudební nástroj se umístily na 3. místě Adélka Ondřejová (4. roč.) s kytarovou skladbou Kapky, na 2. místě Kamilka Vavrušová (3. roč.) s písničkou zpívanou ve francouzštině a taktéž na 2. místě Anička Urbanová (7. roč.) se skladbou La Dona E Mobile zahranou na trubku, na 1. místě skončila Viktorka Onderková (3. roč.), která zahrála na flétnu. V kategorii Moderní tanec a moderní gymnastika obsadily 3. místo Adélka Bařinová, Adélka Sedláčková, Elenka Bukovjanová, Martinka Hajná a Verunka Zetochová (všechny z 5. roč.) s dvěma tanečními vystoupeními, 2. místo Klárka Sušňová (4. roč.) s gymnastickou sestavou hlavně na hrazdě a 1. místo Renča Jaskulová, Barča Kovářová (obě 6. roč.) a Kim Červenková (8. roč.) s gymnastickou sestavou. Všem soutěžícím děkujeme za účast a talentům na 1. – 3. místě gratulujeme!

 

Za 9. roč. Mgr. Alena Cábová

 

 

 

Sdílet: