V pátek 8. 9. 2017 se v městském parku v Rožnově pod Radhoštěm konal tradiční běžecký závod „Běh za Zdravím.“ Pořadatelem bylo jako každoročně SVČ Rožnov pod Radhoštěm. Počasí bylo pro běh ideální, a tak není divu, že se areál kurtů brzy zaplnil k prasknutí. Naši školu reprezentovali vybraní žáci 1. a 2. stupně. O medaile se jich vypravilo bojovat celkem 12. I přes velmi nabitou konkurenci nakonec 3 žáci naší školy vystoupali až na stupně vítězů.

V kategorii 4. – 5. třída děvčata: 2. místo Adéla Ondřejová

V kategorii 4. – 5. třída chlapci: 3. místo Tomáš Kraus

V kategorii 8. – 9. třída chlapci: 2. místo Michal Kočíb

Všem žákům, kteří se zúčastnili tohoto pěkného závodu, děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Medailistům gratulujeme a přejeme spoustu dalších sportovních úspěchů.

 

                                                                                    Mgr. Marek Janovský

 

 

Sdílet: