V úterý  17. 10. 2017 byla pro žáky 2. třídy připravena v naší knihovně velmi zajímavá a poučná beseda o zásadách správného chování.  Děti  se seznámily s  knížkami, které se zabývají  touto tématikou. Nejznámější z nich je knížka O Neotesánkovi, kterou jsme už v 1. třídě četli ve škole na pokračování a některé zásady už si děti  osvojily. Přesto nebylo špatné tyto znalosti zopakovat a oprášit, protože se stále najdou i takoví žáci, kteří na slušné chování občas zapomenou.

V knihovně se nám líbilo a že jsou druháci už samostatní  čtenáři bylo vidět na tom, kolik z nich si vypůjčilo knížky domů.

Mgr. Vlaďka Slámová, tř. uč. 2. třídy