Ve středu 8.11. pro nás ke škole přijel autobus zuberských házenkářů, který nás dopravil do tělocvičny v Zašové. Zde se odehrávaly zápasy 6 družstev  v miniházené.

Naši první třídu reprezentovali: P. Divín, T. Kulišťák, M. Vaculín, D. Štaffen, , T. Vaculín, P. Vanduch. E. Mikulenková, A. Ondřejová. Ostatní žáci naší třídy jeli také, protože i oni měli veledůležitý a to povzbuzovací úkol.

Děkujeme organizátorům akce – trenérům házené Zubří, kteří připravili naše prvňáčky na turnaj /po 4 týdny poctivě vyučovali v hodině tělesné výchovy, vždy 1x týdně herní prvky i samotnou hru/.  Děkujeme jim také za odvoz i organizaci turnaje. Slíbili jsme, že budeme herní prvky po celý rok procvičovat a že se těšíme příští rok na další turnaj.

Mgr. Dagmar Hladká