Na leden 2018  se děti 1. a 2. třídy velmi těšily, protože v tomto měsíci jezdily bruslit. Jeli jsme celkem 3x a musím říct, že je to moc bavilo. Někteří už jsou rychlí skoro jako Martina Sáblíková, jiní se chtějí vyrovnat Jaromíru Jágrovi. Aby se opravdu něco naučili a zdokonalili, dohlížel na ně zkušený  instruktor. Touto cestou chceme moc poděkovat maminkám a tatínkům, kteří nám obětavě jezdili pomáhat obouvat a vyzouvat brusle, protože v tomto počtu dětí, by to bylo velmi náročné, rozlévali dětem čaj a pomáhali vlastně se vším, co bylo potřeba. Další velký dík patří panu Hladkému a panu Goláňovi, kteří se každý týden zase věnovali pokročilejším bruslařům.

 

                                                                            Mgr. Vlaďka Slámová a Mgr. Dagmar Hladká

 

 

 

 

Sdílet: