V pátek 16. února odpoledne se konalo okrskové kolo recitační soutěže. Naši školu jeli reprezentovat zástupci, kteří se umístili na 1. a 2. místě školního kola.

Okrskového kola v ZŠ Videčská v Rožnově pod Radhoštěm se zúčastnili: za první třídu Petr Divín a Michal Vaculín, za 2. třídu Jakub Goláň a Tereza Minarčíková a za 4. třídu Aneta Randusová a Lilee Parks. Soutěžilo se ve třech kategoriích a pro naši školu získala krásné 2. místo Anetka Randusová a pamětní list Lilinka Parks. Děkuji vám i všem ostatním recitátorům za krásně odvedenou práci, všichni jste recitovali opravdu výborně. Děkuji i všem rodičům, kteří své děti na recitační soutěž doprovodili a byli jim tam velkou oporou.

Anetce Randusové budeme všichni držet palce do okresního kola, které se bude konat 20. března.

 

Mgr. Dagmar Hladká

 

 

 

Sdílet: