V průběhu prvního pololetí školního roku 2017/2018 se žáci 6. a 7. třídy průběžně účastnili internetové matematické soutěže žáků českých a slovenských škol „ SPEEDMAT“. V rámci této soutěže si mohli vybírat svá oblíbená matematická témata  a následně pak příslušnou soutěžní kategorii. Nejlépe si vedli: Kristýna Mandulová(7. třída, zvolenou kategorii vyhrála a získala od pořadatelů soutěže za bodový zisk titul „matematický talent“), Nikola Dobešová (6. třída, ve své kategorii získala 2. místo) a Filip Dobeš (7. třída, ve zvolené kategorii získal bronzovou třetí příčku a rovněž za bodový zisk titul „matematický talent).  I ostatní žáci si vedli velmi dobře, těsně za stupni vítězů zůstali Nela Gerlová a Václav Doležal ze 6. třídy a Karolína Jasná a Hynek Kraus ze 7. třídy. Mezi žáky prvního stupně se podařilo získat 3. místo ve zvolené kategorii Jaroslavu Mandulovi ze 4. třídy paní učitelky Mgr. Pavly Smílkové, za bodový zisk získal rovněž  titul „matematický talent“. Všem žákům děkuji za perfektní reprezentaci školy, gratuluji jim a věřím, že matematika bude i dál jejich „oblíbeným předmětem“.

 

Mgr. Eva Mandulová – učitelka matematiky 6. a 7. třídy

 

 

Sdílet: