V pátek 2. března 2018 se vypravili 3 žáci naší školy na závody v běhu na lyžích. Pořadatelem se staly Velké Karlovice, kde má tato každoroční akce již velkolepou tradici. Na start se postavilo bezmála 200 závodníků. Celkem bylo 6 kategorií, od předškolních benjamínků až po zkušené nejstarší žáky. Běželo se klasickou technikou a trať měřila od 500 metrů až po 3 kilometry dle věkové kategorie. Z našich reprezentantů se v kategorii mladší žačky objevily Nela Gerlová a Veronika Zetochová. V nabité konkurenci se děvčata neztratily a obsadily 9. a 11. místo. Kolem poledne odstartoval nejdelší závod nejstarších žáků, kde usiloval o dobrý výsledek náš Jiří Fabián. Závod to byl napínavý až do samého závěru a nakonec se Jirkovi podařilo vybojovat krásné 3. místo. I přes mrazivé a nepříznivé počasí si to všichni závodníci parádně užili. Sportovcům moc gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

 

 

 

 

Sdílet: