Dne 27. dubna se v Janíkově stodole v Rožnově pod Radhoštěm konala dvě divadelní představení.

A Silly Bear

První představení bylo určeno pro menší děti. Z naší školy ho navštívily žáci 5. a 6.třídy. Jednalo se o jakousi pohádku nebo bajku, ve které byla čeština kombinovaná s anglickým jazykem. Celé představení bylo kombinací písniček, opakovaných jednoduchých vět (angličtina versus čeština) a krátkých dialogů. A i když v pohádce vystupovaly pouze tři osoby (hloupý medvěd, chytrý farmář a mazaná liška), určitě se nikdo nenudil.

Jack and Joe

Druhé představení bylo určeno pro žáky 2. stupně. Úroveň anglického jazyka zde byla mnohem vyšší. I v tomto představení se ale místy objevila čeština. Opět se jednalo o jednoduchý děj obohacený o krátké dialogy, písničky a vtipné vstupy. Z naší školy představení navštívily děti 7., 8. a 9.ročníku.

 

                                                                             Mgr. Šárka Pavlíčková

 

 

Sdílet: