Dne 19. dubna proběhla v Mateřské školce akce ke Dni Země, který se oficiálně slaví 22. dubna.

Jednalo se o akci, kterou pořádá Mateřská školka pro své děti. Už třetím rokem jim při organizaci této akce pomáhají také děti z naší školy. Letos to byli žáci 7. ročníku.

Na zahradě školky bylo asi 25 stanovišť, kde malé děti plnily různé úkoly (puzzle, poznávání ptáčků, bylinek atd.). No a sedmáci jim při plnění těchto úkolů pomáhali.

Přes počáteční obavy a strach z toho, že to nebudou s tak malými dětmi umět, to ale všichni sedmáci zvládli a myslím si, že mnozí kluci příjemně překvapili nejen mě, ale i sami sebe.

Dále bych chtěla poděkovat také paní ředitelce Crhové a paní učitelce Parks, které za organizací celé akce stály.

Mgr. Šárka Pavlíčková