Po opravdu velmi dobrých výsledcích v matematické soutěži českých a slovenských škol „Speedmat“ v prvním pololetí školního roku 2017/2018 pokračovali žáci 6. a 7. třídy se svou učitelkou matematiky Mgr. Evou Mandulovou v soutěžích dalších – v Olympiádě z matematiky a Pythagoriádě.  V obou případech proběhla školní kola  soutěží. V Olympiádě z matematiky postoupila do okresního kola Kristýna Mandulová (7. třída), okresního kola se zúčastnila ve Vsetíně 17. dubna 2018 a s přehledem zvítězila. V případě Pythagoriády ze školního kola postupují do kola okresního, které se uskuteční v pondělí 28. května 2018, Kristýna Mandulová, Filip Dobeš, Hynek Kraus, Magdaléna Mandulová (7. třída) a Nela Gerlová(6. třída). Všem dětem za reprezentaci školy moc děkuji.

Mgr. Eva Mandulová, učitelka matematiky 6. a 7. třídy

 

 

Sdílet: