Dnes odpoledne jsme se vypravili lesem na Hradisko za pohádkovými postavami. Sraz jsme měli u brány na Hradisku a první cesta vedla ke staré lípě, která má 250 let a kde víla ztratila korále a tak jsme je museli všichni hledat. Samozřejmě, že jsme je našli a pak jsme všichni pokračovali směrem na hrad. Cestou jsme potkali čerta, v dalším příkopu nás vystrašil loupežník, no a na hradě na nás čekal princ Bajaja. Všechny pohádkové postavy jsme uhádli a také jsme se dověděli něco o historii hradu. Počasí bylo superní a tak jsme si užívali na Hradisku her a soutěží. Zabíjeli jsme draka, lovili rybičky, stříleli z kuše, skákali v pytli, házeli kroužky, chodili na chůdách, no a samozřejmě jsme hledali poklad. Zapadající sluníčko nás upozornilo, že musíme pomýšlet na návrat směrem na ranč, kde na nás čekali rodiče. Bylo milé vidět děti, jak si celý program užívaly a ještě milejší byly otázky dětí, zda zítra půjdeme znovu? No zítra asi ne, ale někdy jindy, snad ano.

 

Mgr. Dagmar Hladká – třídní učitelka

 

 

 

Sdílet: