Ve středu 14. 11. 2018 se 11 žáků ze 3. třídy zúčastnilo turnaje v miniházené. Hrálo se v opravené hale v Zubří.  Na turnaji hostovaly tyto družstva:  Dolní Bečva, Valašská Bystřice, Vidče,  Zašová,     Zubří – chlapci, Zubří – děvčata.

Naši malí házenkáři  hráli jako o život, byli moc šikovní, protože házená je baví a tohoto turnaje se účastníme pravidelně každý rok. Odměnou byl diplom za účast a sladká odměna.  Přestože  se nehraje o místa, byly to zápasy velmi aktivní a viděli jsme spoustu  branek  vždy na obou stranách.

Naši školu reprezentovali:  Eva Bahnerová, Veronika Jurčová,  Anežka Špaková, Ondřej Mandula, Robert Křenek, Matěj Randýsek, Václav Randýsek, Jakub Goláň,  Nikolas Valčík.  A  samozřejmě velká opora našeho mužstva – brankáři Adam Petružela a David Vaníček.

Všem patří velký dík!!!!!!!!!!!!

 

Třídní učitelka Mgr. Vlaďka Slámová

 

 

 

Sdílet: