Dne 22. listopadu 2018 se ve Vsetíně opět uskutečnila přírodovědná soutěž Jaloveček, které se zúčastnili i žáci naší školy. Soutěžící družstvo s názvem „Koumáci“ tvořila čtveřice žáků ze 4. a 5. třídy ve složení: Jaroslav Mandula, Zuzana Jurčová, Šárka Dobešová a Eva Mertová.

Tématem soutěže byl tentokrát Les a život v něm. Úkoly i aktivity v soutěži  byly  založeny na tvořivosti, přemýšlivosti a schopnosti spolupráce soutěžících. Soutěž se skládala z několika částí – z úvodní motivace, písemného testu, poznávačky zvířat a jejich zvuků, poznávání rostlin, badatelských úkolů a interaktivních zábavných kvízů.

Naše družstvo si v soutěži počínalo skvěle a nakonec se z 18 týmů umístilo

na 1. místě!

 

Družstvu moc gratuluji a děkuji za krásnou reprezentaci naší školy v této vědomostní soutěži!

 

Pavla Smílková, tř. uč. 5. třídy

 

 

 

Sdílet: