V pátek, 8. února se děti 2. třídy od rána těšily na poslední 2 vyučovací hodiny, protože je čekalo bobování a pobyt v přírodě. Protože všichni přišli řádně vybaveni, domluvili jsme se, že na svahu uděláme závody, kdo dojede nejdál. A tak jsme závodili a hráli si na záchranáře, dělali vláček nebo jsme stavěli sněhuláka. A těch bylo hned několik. Děvčata uválela koule a chlapci zase přiběhli a pomohli je usadit na sebe. Bylo úžasné pozorovat všechny děti, jak si to celé užívají. Byly spokojené, usměvavé a šťastné.

Mgr. Dagmar Hladká – tř. učitelka 2. třídy

V pátek se mi líbilo bobování. Také se mi líbilo, jak jsme jeli vláček na bobech. Moc se mi to líbilo. Byl to nejkrásnější den ve škole.
Teodor Vaculín

Bylo to tam hodně dobré. Hráli jsme si na záchranáře.
Petr Divín

Bavilo mě, jak holky a kluci dělali záchranku. Líbilo se mi všechno a moc jsem si to užila.
Veronika Pastorková

Bobovala jsem s Kačkou. Potom jsme šly stavět sněhuláka. Postavily jsme 4. Moc se mi tam líbilo.
Denisa Hurtíková