Stalo se již tradicí, že v den pololetního vysvědčení probíhá recitační soutěž žáků 1. stupně.  Ani tento rok tomu nebylo jinak a ve čtvrtek, 31.ledna ráno, jsme se všichni sešli v jídelně naší školy, abychom si vyslechli básně známých i méně známých autorů v podání recitátorů, kteří postoupili v rámci třídních kol recitační soutěže. Porota složená z učitelů 1. stupně následně vybrala a ocenila nejlepší výkony v jednotlivých kategoriích. Děkujeme všem recitátorům a zároveň těm nejlepším držíme palce do okrskového kola, ať se vám tam daří!!!

Kolektiv učitelů 1. stupně

Umístění:

Kategorie 1.třída

  1. místo: Veronika Minarčíková
  2. místo: Adrian Nerád
  3. místo: Veronika Barabášová

Kategorie 2. a 3. třída

  1. místo: Alžběta Juříčková
  2. místo: Eva Bahnerová
  3. místo: Patrik Maléř

Kategorie 4. a 5. třída

  1. místo: Aneta Randusová
  2. místo: Lilee Olga Parks
  3. místo: Ester Bukovjanová


Sdílet: