Ve středu 24. 4. 2019 se žáci 3. třídy zúčastnili turnaje v miniházené v Zubří. Stalo se to už pomalu tradicí a tak jsme do zuberské haly mířili už třetí rok.

Kromě našeho družstva se turnaje zúčastnily týmy z Dolní Bečvy,  Zašové ,  Poličné, Valašské Bystřice a Zubří. Naši školu reprezentovali:  Veronika Jurčová, Eva Bahnerová, Anežka Špaková, David Vaníček, Jakub Goláň, Jakub Kočíb, Robert Křenek, Nikolas Valčík, Ondřej Mandula, Patrik Maléř, Adam Petružela a Václav a Matěj Randýskovi.

Velké uznání patří našemu brankáři Adamu Petruželovi,  který předvedl nezapomenutelný výkon a zároveň Nikolasi Valčíkovi, kterému se tento den podařilo nastřílet nejvíce branek. I když se nehrálo o umístění, stejně všichni hráli jako o život, proto jim patří veliký dík. Zároveň děkujeme házenkářům ze Zubří, že tuto akci připravili a bezpečně nás na ni odvezli.

Mgr. Vlaďka Slámová, tř. uč. 3. třídy

Sdílet: