Ve čtvrtek 11. dubna se v 5. třídě opět konal Charitativní jarmark. Již ráno si děti spolu s rodiči chystaly svá prodejní místa. Někdo zvolil vyrobit na prodej nějaké velikonoční výrobky, někdo zase různé dobroty. V osm hodin vše vypuklo. Třída se zaplnila nakupujícími dětmi i dospělými a děti si tuto atmosféru opravdu vychutnávaly. Všichni také věděli, že výtěžek z této akce půjde na dobrou věc. Děti se rozhodly, že finanční obnos věnují Elišce Marschavellové z Vidče na rehabilitaci. Finančně jarmark podpořili také rodiče a pracovníci školy.

A tak ve středu 24. dubna celá třída Elišku navštívila a předala ji dárky a také krásnou finanční částku ve výši 11 000 korun. Doufáme, že Elišce tato částka pomůže v její nelehké situaci. Moc ji to přejeme a jsme rádi, že jsme mohli alespoň trošku pomoci a také se s ní a její maminkou osobně setkat.

Já osobně také děkuji všem, kteří se akce zúčastnili a podpořili nás. Moc si toho vážím.

Pavla Smílková, tř.uč.5.třídy

Sdílet: