Koncem března se na Horní Bečvě uskutečnilo okrskové kolo ve volejbale. Nejprve soutěžili starší chlapci, kteří obsadili krásné druhé místo, ale na postup to bohužel nestačilo. Poté přišel na řadu turnaj starších dívek, kde naše holky obsadily rovněž skvělé druhé místo. Tím, že přihlášených týmů bylo více než u chlapců, tak to na postup tentokrát stačilo. 10. dubna hostilo SVČ Valašské Meziříčí okresní kolo volejbalu dívek. Turnaje se zúčastnily tři týmy, které soupeřily o postup do kraje. Zápasy to byly velmi atraktivní a bojovalo se o každý balón. Nakonec se z vítězství radovala děvčata ze ZŠ Videčská, druhé místo braly holky ze ZŠ Luh a naše holky získaly cenný bronz. Děvčata zaslouží velkou pochvalu, protože všechny tři týmy podaly opravdu skvělé výkony. Děkujeme za vzornou reprezentaci a přejeme další sportovní úspěchy.

Sdílet: