V pátek 21. června 2019 se na naší škole konala školní olympiáda. Místem konání se stal sportovní areál obce. Této velkolepé události se zúčastnila celá škola. Všichni žáci soutěžili ve čtyřech individuálních disciplínách a součástí olympiády byl také turnaj tříd ve fotbale a vybíjené. Počasí nám přálo, protože celý den bylo příjemně pod mrakem. V každé třídě se zápolilo o první tři místa v každé disciplíně. Žák s nejvíce body se poté stal celkovým vítězem za svou třídu. Pro žáky, kteří zrovna měli volnou chvilku, byl otevřen bufet a pro ty živější byla k dispozici hudba a tančení Just Dance. V pondělí 24. června proběhlo slavnostní vyhlášení vítězů a předání medailí. Z pozice organizátora akci hodnotím jako velmi zdařilou, poněvadž navázala na hlavní myšlenku pravých olympijských her. Zkrátka všichni si zasportovali, zasmáli se a užili si to. Děkuji všem, co se jakýmkoli způsobem podíleli na této akci a žákům přeji mnoho dalších sportovní úspěchů.

Učitel TV

Sdílet: