Žáci 3. třídy mají za sebou 2 turnaje v miniházené, které se konaly 19. a 26. listopadu ve sportovní hale v Zubří. Po oba dny jsme hráli 6 zápasů a to se soupeři z Valašské Bystřice, Dolní Bečvy, Poličné, Zašové a se dvěma tými Zubří /A,B/. Za třetí ročník naší školy hráli :

Tobiáš Kulišťák, Petr Divín, Štěpán Chlevišťan, Teodor Vaculín, Pavel Vanduch, Aneta Ondřejová, Nicol Obroučková, Veronika Pastorková a Elen Mikulenková. Všechny zápasy jsme odehráli zejména v chlapecké sestavě a děvčata se střídala v zápasech s méně silnými soupeři. Všichni byli moc šikovní, padlo mnoho branek díky našim chlapcům, zejména P. Divínovi a Š. Chlevišťanovi. Děkuji také organizátorům SH Zubří za perfektní přípravu, dochvilnost i rozvoz autobusem a blahopřeji celému našemu týmu ZŠ Vidče.

Mgr. Dagmar Hladká

Sdílet: