V podvečer 14.listopadu se naše škola stala rájem strašidel a duchů. Po chodbách se procházely tajemné černé víly, chodící mrtvoly, čerti i vlkodlaci. Kromě deváťáků se v převleku objevili také prvňáčci, kteří nedočkavě čekali až na ně dojde řada a oni se budou moci vydat do neznáma na mnohdy  pro ně první „cestu odvahy“.

Deváťáci měli pro své mladší spolužáky připraveny různé zábavné úkoly. Děti řešily hádanky, trefovaly se do plechovek, chutnaly Halloweenské dobroty, navštívily školní peklo…

Jako odměnu za zvládnutí všech úkolů získali pytlík plný sladkostí a překvapení.

Když si pro prvňáčky přišli večer jejich rodiče, deváťáci uklidili školu a společně si zahráli volejbal. Velký úspěch měla samozřejmě také pizza, na které si všichni pochutnali. V sobotu ráno jsme se všichni rozešli domů.

Závěrem bychom chtěly všem deváťákům touto cestou poděkovat. Bez jejich nápadů a nadšení by podobná akce totiž nikdy nemohla proběhnout.

Šárka Pavlíčková a Vladislava Slámová

Sdílet: