V úterý, 10. prosince uspořádali žáci 3. třídy VÁNOČNÍ JARMARK, do něhož se zapojila celá třída žáků se svými rodiči. Nejprve jsme si rozdělili, kdo co vyrobí, ať už k snědku nebo na výzdobu a potom jsme to ve svých rodinách realizovali. Na jarmarku se objevilo mnoho dobrůtek, ať už slaného nebo sladkého charakteru, různé druhy pití, mnoho druhů dekorací  a přáníček, zkrátka, každý z návštěvníků si jistě mohl vybrat podle své chuti. Chtěla bych velice poděkovat všem rodičům za perfektní přípravu akce a za ochotu ke spolupráci. Myslím, že se náš dopolední jarmark vydařil, skoro všechno jsme prodali, procvičili jsme si finanční gramotnost a ještě uděláme dobrý skutek, že budeme sponzorovat, stejně jako vloni ZOO Zlín, tentokrát ale vyhrála mláďata tygra ussurijského. Už nyní se těšíme na pozvánku do ZOO Zlín a bezplatný výukový program, který za sponzorství  tygříků obdržíme.

Za 3. třídu – Mgr. Dagmar Hladká

Sdílet: