Ve středu 5. února se konalo školní kolo recitační soutěže žáků prvního stupně. Zúčastnilo se jí 39 dětí. Sešli jsme se hned ráno v prostorách naší jídelny za účasti recitátorů, kteří postoupili ve svých třídních kolech a ostatních spolužáků, kteří odměňovali všechny recitující svým potleskem. Slyšeli jsme básně známých autorů, z nichž asi nejoblíbenějším je Jiří Žáček nebo Miloš Kratochvíl. Soutěžilo se ve třech kategoriích, tedy první třída, dále pak druhá a třetí třída a nakonec čtvrtá třída dohromady s pátou. Každá kategorie byla vyhodnocena zvlášť a dětem byly předány diplomy a sladká odměna. Děkujeme všem recitátorům za účast a za pěkný přednes. Do okrskového kola postupuje Evička Mertová, které moc držíme palce. Umístění jednotlivých recitátorů ve svých kategoriích uvádím níže.

Za 1. stupeň – Mgr. Dagmar Hladká

Kategorie 1. třída:    

1. místo  Štěpán Randus
2. místo Dominik Maléř
3. místo Anna Dvořáková

Kategorie 2.a 3.třída:

1. místo Alžběta Juříčková
2. místo Denisa Hurtíková
3. místo Denis Poledník

Kategorie 4. a 5.třída:

1. místo Eva Mertová
2. místo Míša Urbanová a Štěpánka Sedláčková
3. místo Anežka Špaková

Sdílet: