Ve dnech 10. 2. – 14. 2. 2020 se uskutečnil lyžařský výcvik žáků sedmé třídy naší školy. Centrem dění se stal Ski areál Kyčerka ve Velkých Karlovicích. Kurz probíhal formou každodenního dojíždění. Výcviku se zúčastnilo 19 žáků, mezi kterými nechyběli ani úplní začátečníci. Výuka probíhala ve dvou družstvech a na všech sjezdovkách areálu. Žáci si tak prošli celé spektrum základní lyžařské průpravy a díky rozmanitému počasí, měli možnost si vše vyzkoušet na všech typech sněhu. Předposlední den jsme uspořádali hromadné závody, kde byly cenově ohodnoceny vždy tři první místa mezi chlapci i děvčaty. Po celou dobu výcviku panovala dobrá nálada a především výborné sněhové podmínky. Jako vedoucí kurzu bych akci zhodnotil jako velmi vydařenou. Závěrem děkuji všem zúčastněným za aktivní přístup a přeji všem mnoho úspěchů a zábavy během dalšího lyžování.

Sdílet: