V úterý 1. září 2020 se konečně všichni naši žáci setkali ve škole „tváří v tvář“ se svými spolužáky i učiteli, ne jenom prostřednictvím počítačových obrazovek, jak to bylo zvykem v posledním půl roce školní docházky. Uzavřeli jsme půlroční nezvyklý čas, který někdo bral jako „nucené zlo“, někdo jako „delší prázdniny“, na vzdálenou výuku si ale většina dětí zvykla – messenger, zoom a teams vnímali všichni jako dalšího spolužáka, ti reální spolužáci však chyběli… 1. září 2020 to snad změnilo…

Tento školní rok bude naši školu navštěvovat 193 žáků a na cestě  jim bude pomáhat 23 zaměstnanců – 13 učitelů, 2 vychovatelky a 8 správních zaměstnanců.

Nejtěžší cestu má za sebou 21 prvňáčků, kteří vstup do naší školy zvládli „na jedničku“.

Přání pohodového školního roku patří nejen jim, ale všem žákům naší školy, jejich rodičům pak přeji klid, toleranci, vstřícnost a empatii…

Klidný a pohodový školní rok 2020/2021….

Mgr. Eva Mandulová
ředitelka školy

Sdílet: