Pátek 11. 6. 2021 se celá škola vydala někam ven do přírody, protože nešla elektřina. Naši druháci měli naplánovanou trasu směrem do Jedloviny. Cestou si děti navzájem ukazovaly, kdo kde bydlí. První zastávka a svačina proběhla na lavičkách ve stínu stromů ve Skalce.

Pokračovali jsme stále nahoru, až jsme dorazili k Agátce Cábové. Tam nás čekala roztomilá štěňátka, pasoucí se krávy, trampolína a občerstvení.

Další plánovaná zastávka byla až u Barušky Hajné, tam byly ovečky, králíci, šlechtěné slepičky, pejsci, vodní želvy a také agama. A průlezky a klouzačka. Baruška tento den slavila narozeniny, tak největším překvapením byl upečený dort.

Den se nám povedl, počasí vyšlo, chtěla bych rodičům moc poděkovat za ochotu a vstřícnost, že nás takto mile přijali. Dětem se vše moc líbilo.

Mgr. Vlaďka Slámová, tř. uč. 2. třídySdílet: