V pátek byla u prvňáčků ve třídě speciální návštěva. V rámci projektu „Pejsek je náš kamarád“ k nám zavítala mediálně známá tvář – paní Jana Janíčková se svými 2 pejsky – Pinky a Amy. Projekt byl rozdělen na teoretickou i praktickou část. V teoretické části paní Janíčková promítala prezentaci toho, jakou může mít pes náladu a jak se podle toho chová, co máme dělat, aby nás pejsek nepokousal, jak si vybrat pejska, zkrátka, zaznělo mnoho zajímavých informací, ale i otázek. Děti celou dobu pozorně poslouchaly a odpovídaly na otázky, za což byly pochváleny. V praktické části byly zapojeny všechny děti do akce s pejsky formou her, a to celou třídu nesmírně bavilo. Děkujeme paní Janíčkové za její čas a mnoho zajímavých informací, které děti jistě využijí, jak při hrách se svými vlastními pejsky, tak při setkání s cizím psem.

Také děkuji Mgr. Dagmar Plesníkové, která nám tuto návštěvu zprostředkovala a jejíž děti 3. třídy si užily tento projektový den o pár dní dříve.

Mgr. Dagmar HladkáSdílet: