Letošní rok se z pohledu lyžařského výcviku zapsal do historie této školy. Neboť úplně poprvé se během jednoho roku uskutečnily hned dva kurzy. 8. třída si ho užila během února a počasí jim vyšlo opravdu náramně.

Odjezd 7. třídy byl, i kvůli zdravotnímu stavu hlavního vedoucího kurzu, posunut až na první březnový týden. Což nakonec vůbec nevadilo, protože celý týden bylo opravdu překrásně. Místem výcviku se už tradičně stal ski areál Kyčerka ve Velkých Karlovicích. Tohle středisko jsme si oblíbili, protože nabízí sjezdovky, jak pro začínající lyžaře, tak pro zkušené závodníky. Na konci týdne všichni žáci, tedy i úplní začátečníci dokázali sjet všechny sjezdovky a bezpečně absolvovali slalom mezi branami. Chtěl bych opravdu moc pochválit všechny žáky za jejich nasazení a chuť naučit se lyžovat. Také děkuji skvělé instruktorce paní učitelce Pavlíčkové za nenahraditelnou pomoc na výcviku. Budu se na vás těšit opět za rok na svahu….

S pozdravem Marek Janovský


Sdílet: