Ve čtvrtek 3. března 2022 se v prostorách ZŠ Videčská v Rožnově pod Radhoštěm uskutečnilo klání v recitátorském umění. Videčskou školu v tomto okrskovém kole reprezentovali zkušení borci: Štěpán Randus (3. třída), Aneta Randusová (8. třída) a Lilee Parks (8. třída). Všichni tři recitátoři absolvují každoročně tuto soutěž již od počátku své školní docházky, takže oproti jiným účastníkům působili „ostříleně“ a zcela profesionálně. Přímým důkazem je famózní úspěch Štěpána Randuse a Lilee Parks, kteří suverénně a zaslouženě obsadili každý ve své kategorii 1. místo a postupují do okresního kola, jež se uskuteční koncem března v ZUŠ v Rožnově p. R. Velkou pochvalu si zaslouží i Aneta Randusová, předvedla totiž neméně skvělý výkon a vůbec ji nemusí mrzet, že na diplom tentokrát nedosáhla. Příští rok to určitě vyjde!


Mgr. Alena CábováSdílet: